KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14609520
nr 1460 9520
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, daterad 37, Pont-Oise. Akvarell, bildmått: 13x20, yttermått inklusive ram: 21x29 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:45:12
11/4 19:51:12
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson